Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlevnější webhosting

Který webhosting je nejlepší a nejlevnější? Nejlevnější webhosting je ten zdarma. Platit nemusíte (pokud si nepřikoupíte předraženou doménu). Proč tedy za webhosting dávat peníze? Webhosting zdarma má však obvykle značná omezení. Buď musíte strpět reklamu, nemůžete použít doménu druhé úrovně, nebo naopak musíte doménu zaplatit, dostanete malý úložný prostor, budou omezené parametry php nebo databází, bude omezený traffic (objem příchozích či odchozích dat nebo rychlost). Anebo skutečná dostupnost vašeho webu nebude nejvyšší, nemluvě o nedostupné technické podpoře. Proto asi budete ochotni přece jen něco zaplatit. Jaký webhosting tedy pořídit? Nechte si od nás poradit, jaký je ten nejlepší.

Wedos NoLimit Webhosting

Wedos NoLimit Webhosting
V českých podmínkách byl dlouho webhosting drahý. Od příchodu firmy Wedos, která staví svoje datové centrum na Hluboké, lze získat dobré parametry za perfektní cenu (momentálně 30Kč za měsíc). Wedos veškeré technické parametry svého centra, záměry, postoje i situaci zveřejňuje, takže se klienti nemusí obávat, že jde o něco pokoutného. Domény mají též velmi levně, můžete ovšem použít i doménu registovanou jinde. Dva aliasy, 128MB paměťového limitu, mod_rewrite, CRON, IPv6, garance dostupnosti 99,99%, neomezená velikost úložného prostoru pro web, 1GB pro databáze. Navíc snad pořád je nějaká slevová akce. Sotva se dnes najde lepší nabídka.
Jaká je dnes sleva?

HostMonster

HostMonster
Před příchodem Wedosu nebylo zbytí, než hledat dobré parametry za rozumnou cenu v cizině. I dnes je ale Hostmonster velmi výhodný. Nepatrně vyšší odezvy (ping) ze zámoří se není nutné vůbec obávat, nepoznáte to. U hostmonsteru je momentální cena 3.75 USD za měsíc, tedy něco pod 75 Kč (někdy připočtou daň). To je sice víc než za Wedos, ale v ceně je kromě neomezeného prostoru pro web i neomezeného trafficu také neomezený počet aliasů, tedy za jednu cenu máte hostingů spoustu. Pokud ale budete hostovat nějaký sex či perverznosti a budete tedy mít vysoký traffic se stovkami tisíc přístupů denně, patrně se nějakého omezení dočkáte. Lákadlům volného kreditu pro inzertní systémy nevěřte, dají je jen američanům.
Mrknem se tam

Byet Free Hosting

Byet Free Hosting
Pokud už se rozhlížíte v cizině, možná nakonec zjistíte, že přeci jen platit není potřeba. Existují totiž služby, kde získáte rozumné parametry bez obtěžujících omezení i zadarmo (a to se v Česku nestane). Parametry dost vysoké, takže můžete provozovat vcelku cokoli (WordPress, Drupal, Joomla), 50 aliasů, 50databází, 5,5 Gigabytů prostoru, 200 GB měsíční traffic. Asi se budete bát nižší rychlosti a dostupnosti. U rychlosti není obava oprávněná, dokládají, že jsou nejrychlejší webhosting zdarma a opravdu si stěžovat nejde. U dostupnosti je potřeba počítat s tím, že některé servery jedou kolem 97%, což je výpadek skoro celých deset dní v roce. Ale za tu cenu …
Mám to zadarmo

Nejlevnější webhosting
Cheapest webhosting …