Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek pro tchyni

Nejlepší dárek pro tchyni

Předpokládejme, že máte vaši tchyni rád/ráda, a pak jsme mohli následující tipy místo „nejlepší dárek pro tchyni“ nazvat třeba „nejlepší dárek pro maminku“. Pokud jste si nevybrali žádný z našich tipů na Nejlepší dárek pro ženu, pokusíme se vám poradit některé další, protože tchyni je dobré si předcházet. Pro více inspirace zkuste ucelený souhrnný přehled toho nejzajímavějšího v našich tipech na Nejlepší dárek.

Kuchařka pro báječné tchyně

Kuchařka pro báječné tchyně
Přívlastek „báječné“ v názvu knihy zaručí, že maminka vašeho partnera nebude uražena domněnkou, že snad není dobrá kuchařka, naopak ji potěší, že si myslíte, že je skvělá tchyně. Kuchařka je plná receptů na výborné pokrmy a krásných fotografií. Autorka shromáždila osvědčené recepty po vlastní mamince, tradiční recepty po babičce, doplnila je dalšími, které čas a strávníci dokonale prověřili, a vše okořenila vlastními zkušenostmi a špetkou rodinné psychologie. Pokud je vaše tchyně opravdu dobrá kuchařka, nebudou pro ni samozřejmě mnohé recepty novinkou, ale vždycky se najde něco neozkoušeného a originálního, takže jestli ráda tráví čas v kuchyni, určitě ji tento dárek potěší.
Ukázat ceny

Květinová bonboniéra

Květinová bonboniéra - bylinky
Květinová bonboniéra je originální dárek, který pobaví a zároveň je i praktický. Krabička je z ekologického a plně rozložitelného materiálu a obsahuje cibulky těchto bylinek: pažitka, petrželka, dobromysl, tymián, máta, česnek. Stačí krabičku otevřít a zalít, a potom už jen čekat, co vyroste. Až budou bylinky velké, lze je přesadit do květináče nebo ven na zahradu. Jedná se o trvalky, takže přikryté vydrží celou zimu a na jaře opět vyraší s novou silou. Jinou variantou je ještě bonboniéra se zeleninou.
Ukázat obchod

Saloos růže – kosmetická dárková sada

Saloos růže - kosmetická dárková sada
Kosmetická sada Saloos růže obsahuje hydrofilní odličovací olej, květinovou pleťovou vodu pro osvěžení a tonizaci pleti a obličejový regenerační olej. Jde o českou, čistě přírodní kosmetiku, která je vzhledem ke své kvalitě a zároveň jednoduchosti vhodná pro každou ženu. Obličejový olej je velmi snadný a příjemný na používání, pokud si na něj zvyknete, a mnoho žen na něj nedá oproti tradičním krémům dopustit. Růže je vhodná pro každý typ pleti, zvláště pro citlivou a zralou, kterou krásně zpevní, prozáří a vitalizuje. Její vůně harmonizuje psychiku a působí i jako afrodiziakum. V nabídce je i alternativní sada obsahující růžový tělový olej, balzám s vysokým obsahem bambuckého másla a šípkového oleje, a výživný balzám na rty s okouzlující vůní.
Kde koupím?