Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dětská sedačka a vozík na kolo

Nejlepší dětská sedačka a vozík na kolo

Cyklističtí nadšenci se nenechají ve své vášni omezit něčím takovým, jako je narození dítěte. Proč by také měli, když jsou k dispozici kvalitní dětské sedačky na kolo a vozíky, ve kterých se děti mohou pohodlně uvelebit a pozorovat svět z nové perspektivy. Chcete-li tedy brát dítě na kolo s sebou, pořiďte sedačku, která bude především bezpečná a také pohodlná. Vybrali jsme ty nejlepší cyklistické sedačky pro děti podle odborných nezávislých testů a podle zkušeností spotřebitelů a poradíme, jaké koupit.

Hamax Siesta

Hamax Siesta cyklistická sedačka
Exkluzivní model od předního výrobce dětských cyklistických sedaček. Sedačka je určena dětem od 9 měsíců věku do 22 kg váhy. Je samonosná s uchycením za sedlovou trubku bez nutnosti použít nosič. Je polohovatelná, tzn. že umožňuje sklopení až o 20º a děti tak mají možnost si během jízdy spokojeně zdřímnout. Má nový systém upínacích popruhů pro větší bezpečnost dítěte, kryté opěrky nohou a dlouhé opěrky rukou. Montáž a demontáž je velmi rychlá a jednoduchá. Sedačka je lehká, odpružená, pohodlná, stabilní, děcko si v ní bude hovět jako v křesílku.
Jít

Römer Jockey Comfort

Römer Jockey Comfort cyklistická sedačka
Nejlepší cyklosedačka podle testů německé ADAC je určena dětem s hmotností 9-22 kg a ve věku od 9 měsíců do 4 let. Je polohovatelná, opěradlo lze nastavit do klidové a sedací polohy. Nastavitelné jsou i opěrky nohou a opěrka hlavy – ta dokonce několikanásobně (do 9 poloh), takže ji lze flexibilně přizpůsobovat velikosti dítěte a sedačka tak s dítětem „roste“. Sedačka je polstrovaná, pohodlná a odolná. Upevnění je nezávislé na nosiči, sedák lze sejmout a vyprat, a za zmínku stojí nová velkoplošná ochrana dětských nohou před paprsky kola, která značně minimalizuje riziko zranění.
Dál

Croozer Kid for 1

Croozer Kid for 1 vozík za kolo
Pokud někoho láká pořídit pro dítě cyklovozík, který se připevňuje za kolo, má nyní volnou cestu, neboť použití těchto vozíků na silnici již zákon povoluje. V tomto segmentu není výběr až tak velký, zároveň se vyplatí v tomto případě nešetřit – k tomu, aby váš prcek mohl pohodlně a hlavně bezpečně drandit po českých silnicích tímto způsobem, potřebujete skutečně kvalitní výrobek. Vozík Croozer Kid takový je – nízko položené těžiště zajišťuje bezpečnou jízdu; uvnitř je dostatek prostoru a také madlo, jež slouží jako opora; sedadlo je pohodlné, opatřené 5bodovými bezpečnostními pásy; nárazníky jsou robustní z hliníku a podvozek je vyroben z oceli. Vozík je potažen voděodpudivým materiálem, je opatřen sítí proti hmyzu a také rolovatelným potahem, který chrání před nepříznivým počasím. Bezpečnostní vlaječka a odrazky jsou samozřejmostí. Součástí sady je i přední kolo, po jehož připojení můžete použít vozík jako sportovní kočárek např. při joggingu nebo inline bruslení. Existuje i varianta vozíku pro dvě děti.
Beru