Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší fotbalový míč

Nejlepší fotbalový míč

V naší zemi je fotbalové hřiště skoro v každé vesnici. Ryba na to sice valí poněkud nevěřícně oči, ale bere to jako daný fakt a doporučí proto, který fotbalový míč je nejlepší a stojí za to jej koupit. Až zase bude hrát v sobotu Horní Lhota proti Dolní Lhotě, tak ať má kopaná vysokou úroveň alespoň díky míči.

Adidas Tango Rosario

míč Adidas Tango Rosario
Adidas Tango Rosario je nejprodávanější a nejoblíbenější, ručně šitý, kvalitní tréninkový míč na fotbal, který bude vypadat dlouho jako nový. Voděodolný materiál, pevné švy, stálý tvar, klasické černo-bílé provedení. Vhodný i pro zápas, i pro obyčejné kopání na dvorku. Držitel ocenění FIFA Inspected.
Ten chci

Adidas Tango Pasadena

míč Adidas Tango Pasadena
Adidas Tango Pasadena je velmi kvalitní zápasový míč. Taková fotbalová klasika. Je odolný vůči opotřebení, získal ocenění nejvyšší kvality FIFA. Vodoodpudivý, uzavřené švy, velmi dobrá stabilita tvaru. S ním na vlastní nohu poznáte, že kvalita míče přímo souvisí i s kvalitou hry.
Ten chci taky

Nike Mercurial Fade

míč Nike Mercurial Fade
Pokud byste si snad z nějakého důvodu nechtěli pořídit to nejlepší, co můžete mít, nebo vám soused chodící v teplákové soupravě se třemi pruhy znechutil značku Adidas, můžete zkusit konkurenční značku Nike. Kopací míč Nike Mercurial Fade je zajímavý černo-oranžovým barevným provedením, které ulehčí hru za snížené viditelnosti nebo na sněhu.
Ten taky chci