Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší krabice na víno

Nejvhodnější krabice na víno

Víno je oblíbený dárek, ale je třeba ho také náležitě důstojně věnovat. Není vhodné strčit lahev do krabice od bot či od něčeho jiného, protože pak není na první pohled jasné, co bedna vlastně obsahuje, a může docházet k nedorozuměním. Přinášíme tipy na pěkné obaly na víno, které si člověk s ničím jiným nesplete. Nečekejte žádné levné papírové pytlíky. Dvě krabičky jsou vskutku luxusní, ale pouze na jednu láhev, takže je doplňujeme možností zakoupit pěknou dřevěnou bednu, do níž se vejde pořádná dávka lahodného moku.

Obal na víno imitace kůže

Obal na víno imitace kůže
Elegantní černý kufřík z imitace kůže na jednu láhev vína. Jeho součástí je i příslušenství uložené ve víku, které sestává z nálevky, kroužku, univerzálního nožíku a designové zátky.
Elegantní

UAX COVERTRUE

uax covertrue obal na víno
Obal na víno od české značky UAX je stylový, jako všechny jejich výrobky, a to díky nezaměnitelným vtipným potiskům. Obal má formu vysoké okrouhlé taštičky s uchem, která je odolná a chrání tak lahev před rozbitím. Můžete si vybrat z mnoha atraktivních barev a z několika originálních potisků.
Originální

Bedna na víno

Bedna na víno
Komu jedna lahev nestačí a chce víc, má na výběr pěknou, klasickou bednu, a to buď na tři, nebo ještě lépe na šest lahví vína. Bedny jsou vyrobeny ze smrkového dřeva, jsou jednoduché a praktické – v případě potřeby do nich můžete uložit i jiné věci.
Praktické