Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší bezsáčkový vysavač

Nejlepší bezsáčkový vysavač

Bezsáčkové vysavače jsou vhodnou variantou pro ty, kteří nechtějí stále znova dokupovat náhradní sáčky a obávat se, zda je nepřestají vyrábět. V tomto směru je skutečně velmi pohodlné pouze nádobku na prach vysypat a o víc se nestarat. Jinak platí ale to samé co u klasických: dobrý vysavač musí mít odpovídající sací výkon, nízkou hlučnost, kvalitní zpracování, HEPA filtr a vše, co zaručuje komfort při luxování. Výběr mezi bezsáčkovými vysavači není bohužel tak velký jako u klasických sáčkových, výrobci se do nich zkrátka nějak nehrnou. Zřejmě o ně není takový zájem. Zřejmě lidem vadí sahat na chuchvalce vlasů nebo vysypávat nádobku s prachem. Přesto zaplaťpámbu tradiční výrobci s vysokou reputací stále kvalitní bezsáčkové vysavače nabízejí. A to je dobře, protože výhody jsou evidentní. Zde jsou ty vysavače, které stojí za koupi.
Dáváte-li přednost tradičním sáčkům, zkuste naše tipy na Nejlepší sáčkový vysavač.

Electrolux ZSPCGREEN

bezsáčkový vysavač Electrolux ZSPCGREEN
Electrolux ZSPCGREEN (nebo také SilentPerformer Cyclonic) je bezsáčkový vysavač o příkonu 800W. Byl vyvinut s ohledem na tichý provoz – k němu přispívá optimalizovaný motor, konstrukce nádobky na prach a tichá hubice DustPro Silent. Vysavač obsahuje vedle základního motorového filtru ještě omyvatelný filtr Hygiene nebo Allergy plus, takže je dokonale postaráno o alergeny a jiné znečišťující látky ve vzduchu. Délka přívodního kabelu je 6m a akční rádius 9m. Hlučnost je 72dB, hmotnost 6,7kg a obsah plastové nádoby na prach 1,4l. Trubky jsou teleskopické kovové se zámkem. Ve výbavě je hubice na tvrdé podlahy ParkettoPro a nesené příslušenství 2v1.
Asi ho koupím

Zelmer Aquos

bezsáčkový vysavač Zelmer Aquos
Zelmer Aquos je vysavač, který je vhodný pro alergiky. Kromě obvyklé možnosti nasávat prach do sáčku totiž nabízí i mokré vysávání. Prach putuje do nádoby s vodou a po uklizení se špinavá voda vylije. Díky tomu je vysávání bezprašné a bez zápachu, a umožňuje vysát i rozlité tekutiny a mokrou špínu pomocí speciálního sacího příslušenství. Účinné filtraci napomáhá omyvatelný HEPA filtr. Držák příslušenství je integrovaný do krytu. Akční radius je 9m, hlučnost 80dB, trubky jsou kovové teleskopické. Vysavač vypadá hodně zajímavě, a to i díky fialové barvě. Jen je ve skutečnosti trochu větší, než jak působí na obrázcích. Také je třeba počítat s tím, že po mokrém vysávání je vždy potřeba vymýt nádobu a nechat ji usušit. Ale ono to za to stojí.
Chci vysavač na vodu

Rowenta RH 8771

vysavač Rowenta RH 8771
Rowenta RH 8771 je tyčový akumulátorový vysavač. Výhoda je evidentní – pracuje bez šňůry a bez nutnosti zásuvek. Prostě ho máte někde v rohu zaparkovaný (samostatně nebo v nabíječce), podle potřeby ho popadnete a jedete kam libo. Je trochu těžší, přesto je s ním vysávání snadné, a my bychom mu dali určitě přednost před centrálním vysavačem. Má sací hlavici s velmi rychlými elektronickými kartáči pro efektivní čištění koberců a cyklonickou technologii s unikátním dvojím systémem (oddělení nečistot od vzduchu a udržení sací síly na velmi vysoké úrovni). Má turbokartáč. Nabíjí se cca 10 hodin a na jedno nabití vydrží 45 minut.
Podívám se